Filtruj

Praca Kierownik Budowy Robot - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

INŻYNIER BUDOWY

nowa oferta
POLIMEX BUDOWNICTWO SP. Z O.O.POLIMEX BUDOWNICTWO SP. Z O.O.
Siedlce

Zakres obowiązków: Analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych związanych z procedurą, przygotowania oferty dla Inwestorów prywatnych oraz publicznych, przygotowanie ofert, kosztorysów przetargowych kalkulacja kosztów i cen (hotele, biurowce, budynki użyteczności publicznej, hale magaz...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier budowy, hale przemysłowe, mazowieckie

ANNA RYDZEWSKA, BERKER DOMINIS SP. Z O.O.ANNA RYDZEWSKA, BERKER DOMINIS SP. Z O.O.
Siedlce

Inżynier Budowy Rodzaj inwestycji : hale produkcyjne, hale magazynowe – większość budów w woj. mazowieckim. Lokalizacje bieżących budów: - Radzymin (woj. mazowieckie) - Chojnice (woj. pomorskie) - Wykroty k. Bolesławca (woj. dolnośląskie) Zadania: Planowanie, przygotowanie i realizacja prac b...

27.05.202427.05.2024

Kierownika Robót Branży Elektrycznej

JAREX SP. Z O.O.JAREX SP. Z O.O.
Siedlce

W związku z dynamicznym rozwojem firmaJAREX Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Robót Branży ElektrycznejNapędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas ! Kierownika Robót Branży Elektrycznej Obowiązki Całościowa koordynacja realizacji powierzonego...

24.05.202424.05.2024