Filtruj

Praca Kierownik Budowy Robot - Zgorzelec

1-2 z 2 ofert pracy

Inżynier budowy oraz kierownik budowy!

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE STRYKOWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE STRYKOWSKI
Zgorzelec

Opis Przedsiębiorstwo Budowlane Strykowski z Radzimowa [powiat Zgorzelec] zatrudni inżyniera budowy do samodzielnego nadzorowania i organizowania inwestycji kubaturowych realizowanych w systemie generalnego wykonawstwa na terenie Dolnego Śląska w regionie Zgorzelca. Praca również dla absolwentów. O...

27.03.202427.03.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWNIK PROJEKTU

KATOWICKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH SP. Z O.O.KATOWICKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH SP. Z O.O.
Lubań

Zakres obowiązków: - kompleksowe prowadzenie projektu, - udział w przygotowywaniu, analizie projektu, - prowadzenie dok. projektowej, - prowadzenie budowy, rozliczenia finansowe projektu, - organizacja pracy pracownikom, - zarządzanie grupą podwykonawców. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

22.03.202422.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0601 s