Filtruj

Praca Kierownik Budowy - Kwidzyn

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWNIK BUDOWY/INŻYNIER BUDOWY

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO CELBUD-PRZEMYSŁÓWKA SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO CELBUD-PRZEMYSŁÓWKA SP. Z O.O.
Kwidzyn

Zakres obowiązków: nadzór i koordynacja prac budowlanych, prowadzenie dokumentacji formalnej budowy, rozwiązywanie problemów technicznych Wymagania: wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) umiejętność - czytanie dokumentacji technicznej uprawnienia Kierownika robót, znajomość prawa bud...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Marketu Budowlanego PSB Mrówka Prabuty.

RADOSŁAWRADOSŁAW
Prabuty

Market PSB Mrówka Prabuty poszukuje osoby na stanowisko kierownika . Miejsce pracy: PSB Mrówka Prabuty Kierownik koordynuje pracę marketu budowlano-dekoracyjnego PSB Mrówka. OPIS STANOWISKA Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem marketu. Budowa wysokoefektywnego zespołu sprzedażoweg...

11.06.202411.06.2024
od 6500 zł