Filtruj

Praca Kierownik Budowy - Lubin

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik Budowy / Robót Elektrycznych / Sanitarnych

CLIMAMEDIC SP. Z O.O. SP. K.CLIMAMEDIC SP. Z O.O. SP. K.
Lubin

Opis stanowiska kierowanie robotami budowlanymi / elektrycznymi / sanitarnymi, planowanie i koordynacja robót w oparciu o dokumentację techniczną, przepisy BHP oraz wymagania kontraktu, nadzór nad kadrą techniczną budowy, koordynacja, rozliczanie i kontrola firm podwykonawczych, zbieranie ofert, ich...

29.04.202429.04.2024
Kontraktkontrakt

INŻYNIER ROBÓT DROGOWYCH

MASY POLSKIE SP. Z O.O. SP. K.MASY POLSKIE SP. Z O.O. SP. K.
Lubin

Zakres obowiązków: Wsparcie kierownika budowy w działaniach związanych z zarządzaniem projektem. Bezpośredni nadzór nad ekipą budowlaną na placu budowy oraz kontrolowanie postępu i jakości prac. Nadzorowanie nad jakością dokumentacji Wsparcie w organizacji logistyki Współpraca z pozostałymi działami...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds produkcji - Inżynier produkcji

BUDO-INVESTBUDO-INVEST
Chojnów

Zakres obowiązków: przygotowywanie list produkcyjnych, zamawianie materiałów, nadzór nad terminowością realizacji zleceń. Docelowo zatrudniona osoba, będzie samodzielnie odpowiadać za dział produkcji jako kierownik produkcji.Dziękujemy za przesłane aplikacje @...

27.04.202427.04.2024