Filtruj

Praca Kierownik Budowy - Mława

1-3 z 3 ofert pracy

Praca szuka człowiek na stanowisku brygadzista brukar

MICHAŁMICHAŁ
Mława

Firma Polbud Partners sp zoo branży budowlanej (prace drogowe, prace budowlane, ZUD) poszukuje pracowników na stanowiska: brygadzista. Praca w okolicach, Ciechanów i Mława. Wymagania pracodawcy i zakres obowiązków: - umiejętność obsługi niwelatora laserowego - umiejętność pracy w zespole w porozu...

11.04.202411.04.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik robót drogowych z uprawnieniami

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW SP. Z O.O.
Rozdroże

Bezpośredni nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi, współpraca z dostawcami i podwykonawcami, kontrola jakości i terminowości pracy zgodnie z prawem budowlanym i wewnętrznymi procedurami....

05.04.202405.04.2024

KIEROWNIK ROBÓT DROGOWYCH Z UPRAWNIENIAMI

Rozdroże

Zakres obowiązków: Bezpośredni nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi, współpraca z dostawcami i podwykonawcami, kontrola jakości i terminowości pracy zgodnie z prawem budowlanym i wewnętrznymi procedurami. Wymagania: wykształcenie - budowlane wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - budowlane...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0308 s