Filtruj

Praca Kierownik Centrum - Krosno Odrzańskie

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWNIK DZIAŁU FARMACJI

nowa oferta
ZACHODNIE CENTRUM MEDYCZNE SP. Z O.O.ZACHODNIE CENTRUM MEDYCZNE SP. Z O.O.
Krosno Odrzańskie

Zakres obowiązków: 1. Wskazywanie podmiotowi prowadzącemu aptekę potrzeb albo zastrzeżeń w zakresie: -asortymentu apteki, zakupu produktów leczniczych oraz tworzenia zapasów, przechowywania, wydawania tych produktów; -zatrudniania personelu fachowego w aptece; 2. Zapewnienie prawidłowego wykonywania...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Klienta - Torzym i okolice

nowa oferta
PROVIDENT POLSKA S. A.PROVIDENT POLSKA S. A.
Torzym

Mamy silną markę i ponad 25-letnie doświadczenie na Polskim rynku, dlatego możemy oferować Klientom wiele rozwiązań szytych na miarę takich jak: · pożyczki, karty kredytowe, abonamenty medyczne, ubezpieczenia oraz kursy językowe. Szeroki wachlarz produktów zwiększa możliwości zarobkowe naszych Dor...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Wsparcie pracy sklepu

BIEDRONKABIEDRONKA
Gubin

Ponad 3500 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszeg...

23.05.202423.05.2024