Filtruj

Praca Kierownik Cukierni - Szczecin

1-2 z 2 ofert pracy

ZASTĘPCA KIEROWNIKA CUKIERNI/PIEKARNI

RELLA INVESTMENTS SP. Z O.O.RELLA INVESTMENTS SP. Z O.O.
Szczecin

Zakres obowiązków: - realizacja zadań zlecanych przez przełożonego w zakresie kierowania i organizacji pracy podległych pracowników przy realizacji zaplanowanych wyników Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - ODPOWIEDZIALNOŚĆ umiejętność - CHĘĆ DO PRACY...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kucharz, Kelner, Cukiernik do Restaurant & Coffe LE BON BON

KIEROWNIKKIEROWNIK
Szczecin

W związku z rozszerzeniem i otwarciem nowego lokalu LE BON BON cafe&cukiernia oraz Restaurant & Coffee Le Bon Bon poszukuje pracowników na następujące stanowiska: -kelner/ka; -kucharz; -cukiernik; Od kandydata oczekujemy: - doświadczenie na tym stanowisku; - znajomości i przestrzegania sys...

12.04.202412.04.2024