Filtruj

Praca Kierownik Gospodarczy - Lublin

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWNIK MAGAZYNU MUNDUROWEGO

32 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W ZAMOŚCIU32 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W ZAMOŚCIU
Lublin

Zakres obowiązków: Prowadzenie gospodarki magazynowej w zakresie przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, sprzętu służby mundurowej, kierowanie realizacją obsługiwani i przeglądów sprzętu służby mundurowej oraz przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, przeprowadzanie okresowej kontroli stanu ilościowego p...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątanie Lubartów

LANUA INVESTMENT POLANDLANUA INVESTMENT POLAND
Lubartów

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik gospodarczy.Praca poniedziałek -piątek w godz. 14-22 oraz gotowość do pracy w weekendyZA CO BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ?prace porządkowe w halach, pomieszczeniach biurowych, sanitariatach CZEGO OCZEKUJEMY?•zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych;•ni...

06.05.202406.05.2024