Filtruj

Praca Kierownik Gospodarczy - Radom

1-2 z 2 ofert pracy

128 - KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO/ KIEROWNIK OSIEDLA

RADOMSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. JÓZEFA GRZECZNAROWSKIEGORADOMSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. JÓZEFA GRZECZNAROWSKIEGO
Radom

Zakres obowiązków: organizwoanie, rozdzielanie, koordynowanie i nadzór nad wykonywaniem robót, współpraca z lokatorami oraz nadzór nad sprawami zw. z nieruchomościami Wymagania: wykształcenie - budowlane wyższe (w tym licencjat) umiejętność - KIEROWANIE ZESPOŁEM umiejętność - Biegła obsługa kompute...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Stacja ORLEN Huta Żabiowolska

nowa oferta
RADOSŁAW IDZIAKRADOSŁAW IDZIAK
Żabia Wola

Chcesz pracować na nowoczesnej stacji? Nie masz doświadczenia zawodowego? Interesuje Cię elastyczny czas pracy? Uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność? Chcesz połączyć pracę z nauką lub innymi obowiązkami? Chcesz w przyszłości samodzielnie zarządzać stacją paliw? Proponujemy: - praca zmianowa (7:...

09.05.202409.05.2024