Filtruj

Praca Kierownik Klubu - Gardno

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWNIK KLUBU SENIOR+

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SMOŁDZINIE Z SIEDZIBĄ W GARDNIE WIELKIEJGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SMOŁDZINIE Z SIEDZIBĄ W GARDNIE WIELKIEJ
Gardna Wielka

Zakres obowiązków: 1. Kierowanie, prowadzenie i nadzór nad bieżącą działalnością Klubu Senior+ 2. Realizacja programu działalności Klubu Senior+. 3. Prowadzenie dokumentacji Klubu w szczególności: regulaminy, listy obecności, dokumentacja uczestników klubu oraz osób prowadzących zajęcia oraz jej wł...

23.04.202423.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

RTV EURO AGD- Kierownik Sprzedaży, Szczecin

RTV EURO AGDRTV EURO AGD
Szczecin

JEŚLI POTRAFISZ ZARZĄDZAĆ ZESPOŁEM I ŚWIETNIE ODNAJDUJESZ SIĘ W HANDLU, pokieruj zespołem najlepszych doradców i jako KIEROWNIK SPRZEDAŻY weź odpowiedzialność za: · wyniki sprzedażowe sklepu, · zarządzanie asortymentem, · zapewnienie jak najwyższych standardów obsługi klienta, · kreowanie prof...

15.01.202415.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Barman/-ka; kelner/-ka; kierownik sali w Rocker Club Szczecin

ROCKERZAMOWIENIAROCKERZAMOWIENIA
Szczecin

Najbardziej znany kultowy klub muzyczny w Szczecinie Rocker Club poszukuje osób z doświadczeniem w branży gastronomicznej na stanowiska: barman/-ka kelner/-ka kierownik sali (zmiany) Czas pracy: elastyczny (możliwość pracy w pełnym etacie lub więcej; w tygodniu, jak również w weekendy). Praca w ...

31.10.202331.10.2023