Filtruj

Praca Kierownik Linii - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik produkcji (poligrafia)

nowa oferta
GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.
Łódź

Twoje zadania: zarządzanie podległym zespołem (około 200 osób), aby zapewnić terminową i jakościową realizację zleceń; budowanie, motywowanie i rozwijanie zespołu; wyznaczanie celów i nadzór nad ich realizacją; dbanie o spełnienie najwyższych wymagań jakościowych i zadowolenie Klientów; zatwierdzani...

10.05.202410.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Lider linii w obszarze produkcji

MANPOWER POLANDMANPOWER POLAND
Łódź

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator linii produkcyjnej - 4,5-5 tys netto m/c + premie!

SEBASTIANSEBASTIAN
Łódź

Nieduża firma produkcyjna zlokalizowana w Pabianicach poszukuje kandydata na stanowisko: operator linii produkcyjnej . OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowe premie finansowe: frekwencyjna: 250 PLN netto oraz za nie palenie: 200 PLN netto zwrot kosztów dojazdu do pracy stabilne warunki ...

10.02.202410.02.2024