Filtruj

Praca Kierownik Linii - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Operator produkcji we Francji

AXIALUS S. A.AXIALUS S. A.
Poznań

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników...

17.05.202417.05.2024

Praca Poznań - Konduktor_ka w PKP Intercity + kurs

PKP INTERCITY S. A.PKP INTERCITY S. A.
Poznań

Podstawowe obowiązki: pełnienie funkcji gospodarza na pokładzie pociągów Spółki PKP Intercity S.A., odprawa podróżnych – sprawdzanie i sprzedaż biletów, weryfikacja uprawnień przejazdowych oraz nadzór nad bezpieczeństwem i dbałość o komfort podróży zgodnie z przyjętymi w Spółce procedurami, instru...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. administracji w dziale utrzymania ruchu

DAGAT-ECODAGAT-ECO
Poznań

Jesteśmy polską firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem produkcyjnym związanym z przetwarzaniem stali czarnej i nierdzewnej. Współpracujemy z firmami z różnych branż, włączając w to rynki pojazdów użytkowych, sprzętu medycznego, czy wyposażenia wnętrz. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydat...

27.04.202427.04.2024