Filtruj

Praca Kierownik Magazynu - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik Projektu branży budowlanej

nowa oferta
ADAMIETZ SP. Z O.O.ADAMIETZ SP. Z O.O.
Białystok

Kierownik Projektu branży budowlanej Miejsce pracy: Białystok Twój zakres obowiązków całościowe zarządzanie podległym projektem budowlanym (projekty kubaturowe, przemysłowe, logistyczne) reprezentowanie firmy wobec klienta, projektanta, podwykonawców, dostawców oraz odpowiednich służb i instytucji z...

24.05.202424.05.2024
Kontraktkontrakt

KIEROWNIK PRODUKCJI

nowa oferta
CATERMED SP. Z O.O.CATERMED SP. Z O.O.
Białystok

Zakres obowiązków: Nadzór nad pracownikami kuchni, planowanie i organizacji nad przebiegiem procesu produkcyjnego w kuchni żywienia zbiorowego Nadzór nad wydawaniem posiłków na oddziały szpitalne i do dystrybucji Nadzór nad przyjmowaniem artykułów żywieniowych z magazynu Wymagania: wykształcenie ...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierownik / Kierowniczka ds. finansowych

nowa oferta
STRABAGSTRABAG
Łapy

Kierownik / Kierowniczka ds. finansowych Miejsce pracy: Łapy Twój zakres obowiązków kierownictwo i nadzór nad działem finansowym projektu przygotowywanie prognoz finansowych oraz kontrola kosztów projektu sporządzanie miesięcznych sprawozdań finansowych zgodnie z zasadami obowiązującymi w koncernie ...

23.05.202423.05.2024