Filtruj

Praca Kierownik Magazynu - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER GIEŁDA PRACY KLUB PRACY PUP 05.06.2024 GODZ.11

Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Kompletacja materiału produkcyjnego, przemieszczanie fizyczne materiału ręcznie lub przy użyciu urządzeń, podnoszenie materiałów produkcyjnych w opakowaniach, przemieszczania materiału w opakowaniach, przepakowywania materiału z kartonów w pojemniki, ruchy systemowego przesuwania ...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Apteki

APTEKA DR.MAXAPTEKA DR.MAX

Kierownik Apteki - Gorzów Wielkopolski, ul. Fredry Mamy receptę na Twoją karierę! Dołącz do apteki sieci franczyzowej Dr.Max już dziś i poznaj ją od wewnątrz. Każdego dnia uczestnicy sieci franczyzowej Dr. Max stawiają na profesjonalną opiekę farmaceutyczną, będąc liderami na rynku w temacie Receptu...

02.05.202402.05.2024

Witnica

Kierownik Apteki - Witnica Nasze wymagania posiadasz wyższe wykształcenie farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu wraz z uprawnieniami kierowniczymi; wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, pełn...

16.05.202416.05.2024