Filtruj

Praca Kierownik Obiektu - Bolesławiec

1-2 z 2 ofert pracy

Inżynier Budowy (Wrocław, Bolesławiec)

SPEC BAU POLSKA SP Z OOSPEC BAU POLSKA SP Z OO
Bolesławiec

SPEC BAU POLSKA SP. z o.o. to generalny wykonawca w branży budowlanej, świadczący zintegrowane usługi realizacji inwestycji dla sektorów przemysłu, użyteczności publicznej i budownictwa ogólnego. Spółka realizuje wielobranżowe inwestycję ukierunkowane m.in. na budownictwo przemysłowe (hale produkcyj...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Bolesławiec

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Bolesławiec

Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi Sumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Mile widziane...

03.06.202403.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0367 s