Filtruj

Praca Kierownik Ochrony - Suchy Las

1-3 z 3 ofert pracy

(PS) Młodszy drukarz

SGP APT SP. Z O.O.SGP APT SP. Z O.O.
Suchy Las

W SGP APT czeka na Ciebie: umowa o pracę tymczasową, możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, dofinansowanie do karty Multisport, bezpłatny parking dla pracowników, przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole, szkolenie wprowadzają...

02.09.202402.09.2024

Drukarz ze znajomością druku flexo

Suchy Las

Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku fleksograficznego lub cyfrowego, nadzór nad procesem druku, współpraca z kierownikiem zmiany i współpracownikami, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, przestrzeganie wewnątrzzakładowych norm i przepisów, rozliczanie produkcji z wykorzystaniem...

Pracownik Inwentaryzacji

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Koło

Pomoc przy inwentaryzacji - oferta pracy tymczasowej Termin: 03.09.2024 OBOWIĄZKI: - liczenie towaru - dbanie o czystość stanowiska pracy - orientacyjne godziny pracy: 20:00 - 00:00(o rzeczywistym zakończeniu decyduje kierownik inwentaryzacji) WYMAGANIA: - dyspozycyjność dnia - umiejętność szybkiego...

27.08.202427.08.2024