Filtruj

Praca Kierownik Osrodka - Potęgowo

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWNIK GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Potęgowo

Numer oferty: StPr/24/1947Obowiązki:Szczegóły na stronie:https://bip.potegowo.pl/a,24961,ogloszenie-o-iii-naborze-na-wolne-kierownicze-stanowisko-urzednicze-kierownika-gminnego-osrodka-pomo.htmlData rozpoczęcia pracy do uzgodnienia.Umowa na czas określony, docelowo na czas nieokreślony.Wymagania:Wym...

07.09.202407.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
Potęgowo

Zakres obowiązków: Szczegóły na stronie: https://bip.potegowo.pl/a,24961,ogloszenie-o-iii-naborze-na-wolne-kierownicze-stanowisko-urzednicze-kierownika-gminnego-osrodka-pomo.html Data rozpoczęcia pracy do uzgodnienia. Umowa na czas określony, docelowo na czas nieokreślony. Wymagania: wykształcenie...

06.09.202406.09.2024