Filtruj

Praca Kierownik Piekarni - Motycz

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik piekarni

MARCIN SIEŃKOMARCIN SIEŃKO
Motycz

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych pracą w naszej piekarni.Jest to piekarnia Gminnej Spółdzielni W Konopnicy .Szukamy osoby przede wszystkim z doświadczeniem piekarskim , która umie zarządzać zarówno produkcją jak też zasobem ludzkim . Osoby które mają problem alkoholowy proszę o nie marno...

17.04.202417.04.2024
od 35 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji

KIEROWNIK PRODUKCJIKIEROWNIK PRODUKCJI
Starościn

PIEKARNIA HALINA SP. J. w Starościnie, gm. Kamionka poszukuje dwóch osób na stanowisko Pomocnika produkcji. Obowiązki na stanowisku: Mycie koszy na pieczywo Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Przestrzeganie procedur i zasad dezynfekcji Przestrzeganie przepisów BHP. Wymagania: Zaangażowani...

18.04.202418.04.2024

ZASTĘPCA KIEROWNIKA PIEKARNI

SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓWSPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW
Świdnik

Zakres obowiązków: ustalanie zapotrzebowania na surowce do produkcji, kierowanie za pośrednictwem brygadzisty pracą podległych pracowników zgonie z harmonogramem produkcji, pilnowanie przestrzegania procesów technologicznych i parametrów wypieków, nadzorowanie jakości produkcji, obsługa programów po...

11.04.202411.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0287 s