Filtruj

Praca Kierownik Projektu - Krotoszyn

1-2 z 2 ofert pracy

Zatrudnię KIEROWNIKA ZMIANY ( produkcja pet food)

nowa oferta
BASIABASIA
Krotoszyn

Zakład Produkcyjny GPF SP. z o. o. poszukuje doświadczonego i zaangażowanego Kierownika Zmiany do naszego zespołu produkcyjnego. Miejsce pracy: Dębowiec gm. Koźmin Wielkopolski Zakres obowiązków: Ścisła współpraca z dyrekcją zakładu: Planowanie i wdrażanie procesów produkcyjnych zgodnie z u...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

INŻYNIER/BRYGADZISTA BUDOWY

INSSTAL KONSTRUKCJE SP. Z O.O.INSSTAL KONSTRUKCJE SP. Z O.O.
Karski

Zakres obowiązków: Wykształcenie min. średnie Doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu robót budowlanych w terenie. mile widziani absolwenci szkół budowlanych, studenci odbywający nauczanie w trybie zaocznym. Możliwość przyuczenia Koordynowanie i nadzór nad...

04.06.202404.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 1,8189 s