Filtruj

Praca Kierownik Robot Elektrycznych - Elbląg

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWNIK BUDOWY (BRANŻA ELEKTRYCZNA)

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Elbląg

Numer oferty: StPr/24/1064Obowiązki:Przygotowywanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych w zakresie branży elektroenergetycznejI zmiana: 07.00 - 15.00 Pierwsza umowa na czas określony 3 miesiąceWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:wyższe (w tym ...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
ELMAR-ELECTRIC PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE MAREK SZMIGIELELMAR-ELECTRIC PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE MAREK SZMIGIEL
Elbląg

Zakres obowiązków: Przygotowywanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych w zakresie branży elektroenergetycznej I zmiana: 07.00 - 15.00 Pierwsza umowa na czas określony 3 miesiące Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - lata: 3 Wy...

10.06.202410.06.2024