Filtruj

Praca Kierownik Sprzedazy - Jarosław

1-3 z 3 ofert pracy

OPIEKUN EKSPOZYCJI

Jarosław

Zakres obowiązków: pełnienie dyżurów na ekspozycjach muzealnych i obsługa turystyczna zwiedzających, udostępnianie ekspozycji zwiedzającym oraz utrzymanie sprawnej obsługi ruchu zwiedzających, prowadzenie ewidencji frekwencji zwiedzających, opanowanie podstawowej wiedzy w odniesieniu do wystaw i zbi...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Apteki

nowa oferta
DR.MAX POLSKADR.MAX POLSKA
Przemyśl

Kierownik Apteki Miejsce pracy: Przemyśl Twój zakres obowiązków sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym Nasze wymagania posiadasz wyższe wykształcenie farmaceutycz...

16.05.202416.05.2024

Przemyśl