Filtruj

Praca Kierownik Stacji - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWNIK STACJI PALIW

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Opole

Numer oferty: StPr/24/1219Obowiązki:Zarządzanie stacją paliw, realizacja planów sprzedażowych, zapewnienie najwyższych staddardów stacji paliw, rekrytacjai dbanie o rozwój pracowników stacji paliw.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Doświadczen...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PIEPRZYK FAMILY SP. Z O.O.PIEPRZYK FAMILY SP. Z O.O.
Opole

Zakres obowiązków: Zarządzanie stacją paliw, realizacja planów sprzedażowych, zapewnienie najwyższych staddardów stacji paliw, rekrytacjai dbanie o rozwój pracowników stacji paliw. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku...

Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik stacji paliw- Opole GRUPA PIEPRZYK

GRUPA PIEPRZYKGRUPA PIEPRZYK
Opole

Witam serdecznie! Zatrudnię do pracy na stanowisko : Kierownik Stacji Paliw w miejscowości Opole Światowida 7, 45-325 Szukam osób uczciwych i odpowiedzialnych, z pozytywnym nastawieniem do wykonywanych zadań, z łatwością nawiązywania kontaktów. Oferuję: szkolenie na wyżej wymienione stanowisko...

17.06.202417.06.2024