Filtruj

Praca Kierownik Transportu - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER/BLACHARZ IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH (O)

TINSMITH&INSULATION SP. Z O.O.TINSMITH&INSULATION SP. Z O.O.
Tarnów

Zakres obowiązków: samodzielny montaż lub demontaż izolacji, samodzielny montaż blach, oraz wełny, współpraca z Kierownikiem Projektów oraz Brygadzistą Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umi...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Serwisowy - Asystent Kierownika w Serwisie samochodowym

PRZEMYSŁAWPRZEMYSŁAW
Brzesko

Firma Megamot Gnojnik, poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Serwisowy - Asystent Kierownika. Jesteśmy firmą działającą od lat 90tych w branży. Prowadzimy serwis blacharsko lakierniczy połączony ze stacją kontroli pojazdów oraz małym salonem samochodowym. Poniżej dokładny opis ogłoszenia. Aplik...

23.03.202423.03.2024
od 5000 zł