Filtruj

Praca Kierownik Uslug - Olsztyn

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik Ochrony - Galeria Warmińska - Olsztyn

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Olsztyn

Zakres zadań: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na obiekcie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu i zgłaszanie kierownikowi Sumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania: Umiejętność pracy w zespole Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki O...

15.05.202415.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierownik Sklepu -TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o- Olsztyn

TEDI SIEĆ HANDLOWA SP. Z O.O.TEDI SIEĆ HANDLOWA SP. Z O.O.
Olsztyn

W związku z dynamicznym rozwojem sieci detalicznej w Polsce, europejska sieć sklepów TEDi z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i artykułami dekoracyjnymi poszukuje osób chętnych do pracy. Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Kierownik Sklepu Miejsce pracy: Ol...

14.05.202414.05.2024