Filtruj

Praca Kierownik Zmiany Ochrony - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży. Praca mobilna! Zapraszamy!

CDRL S. A.CDRL S. A.
Kielce

CDRL S.A. – jesteśmy polską firmą właścicielem marek: COCCODRILLO, Lemon Explore, Broel i MOKIDA. Od przeszło 20 lat prężnie działamy na rodzimym i zagranicznych rynkach. Naszym celem jest tworzenie ubrań, które sami chcielibyśmy kupować dla naszych dzieci i w których nasze pociechy czułyby się po p...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY - OFERTA PRACY DLA OSOBY Z ORZECZENIEM

AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA GARDA SP. Z O.O.AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA GARDA SP. Z O.O.
Kielce

Zakres obowiązków: obchody, na zmianach nocnych wspomaganie pracy recepcji obiektu, wydawanie kluczy najemcom biur, ochrona parkingu, wpuszczanie petentów na parking, obsługa szlabanu, kontrola osób parkujących. Wpis na listę pracowników kwalifikowanych - wymóg konieczny. Wymagania: wykształcenie -...

08.05.202408.05.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/0656Obowiązki:obchody, na zmianach nocnych wspomaganie pracy recepcji obiektu, wydawanie kluczy najemcom biur, ochrona parkingu, wpuszczanie petentów na parking, obsługa szlabanu, kontrola osób parkujących. Wpis na listę pracowników kwalifikowanych - wymóg konieczny.Wymagania:W...