Filtruj

Praca Kierownik Zmiany Produkcyjnej - Laskowice

1-2 z 2 ofert pracy

Kierownik zmiany produkcyjnej (m/k)

TRENKWALDER & PARTNER SP. Z O.O.TRENKWALDER & PARTNER SP. Z O.O.
Jelcz-Laskowice

Obowiązki: organizowanie i koordynowanie pracy operatorów na zmianie, rozwiązywania konfliktów i motywowanie personelu, zarządzanie działalnością produkcyjną w celu zapewnienia zgodności z harmonogramem i celami produkcyjnymi, zarządzanie zmianami planów i pilnymi wymaganiami, sporządzania raportów ...

17.07.202417.07.2024

Pracownik produkcji- od zaraz!

KATARZYNAKATARZYNA

Aktualnie dla naszego Klienta, producenta części z tworzyw sztucznych do Sprzętu AGD, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Produkcji Miejscowość: Łęg Obowiązki: Nadzór nad procesem produkcyjnym w oparciu o wytyczne Kierownika zmiany, Odbieranie z taśmy produkcyjnej gotowego wyrobu, Pakow...

04.07.202404.07.2024
od 28 zł