Filtruj

Praca Kierownik Zmiany Produkcyjnej - Nysa

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik elewatora

nowa oferta
KOMAGRA SP. Z O.O.KOMAGRA SP. Z O.O.
Nysa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zarządzanie gospodarką magazynową na ternie elewatora, w tym przede wszystkim: Nadzór nad dokonywaniem prawidłowego przyjęcia i rozładunku surowca (prawidłowe ważenie, pobieranie prób oraz ocena jakości). Kontrola stanów magazynowych. Przestrzeganie prawidłowej segregacji surowca ...

02.05.202402.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Nysa

Komagra Sp. z o.o. jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego na cele techniczne, który sprzedawany jest wyłącznie jako komponent do produkcji biopaliw, do największych odbiorców w kraju i za granicą. Siła spółki zbudowana jest na mocnych fundamentach jakie tworzą kompetencje w sferze or...

30.04.202430.04.2024

Lider Zmiany | Nowoczesna Fabryka | Dofinansowany dojazd | Rozwój

HR HUBHR HUB
Prudnik

Czy chcesz pracować w firmie, dla której priorytetem jest ochrona środowiska i bezpieczeństwo Twojej pracy? Masz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi w zakładzie produkcyjnym? :) Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to sprawdź naszą propozycję! Czym się będziesz zajmował? Jako Lid...

15.04.202415.04.2024