Filtruj

Praca Klejenie - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Murarzy, dekarzy, pomocników budowlanych – praca na akord

BIUROBIURO
Bydgoszcz

Firma budowlana zatrudni od zaraz: MURARZY lub całe brygady – do murowania ścian z silki na kleju DEKARZY – dachy płaskie i obróbki dekarskie POMOCNIKÓW DEKARZA wynagrodzenie akordowe zaliczka po 7 dniach, tygodniówki mile widziana umiejętność czytania rysunków Praca w Bydgoszczy i okolicach...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Bydgoszcz

Zakres obowiązków: przestrzeganie przepisów BHP dbanie o czystość stanowiska pracy mieszanie zapraw, kleju obsługa elektronarzędzi sumienne wykonywanie poleceń przygotowanie pomieszczeń Staż odbywać się będzie na Szwederowie Wymagania: wykształcenie - podstawowe podstawoe, zawodowe...

23.05.202423.05.2024

Poszukujemy murarza

JANAJANA
Bydgoszcz

Murarz Bydgoszcz Buduj domy do 4 pięter, Silka na kleju Stawka - 40 zł/mkw. Harmonogram – 10-12 godzin dziennie Firma zapewnia Zakwaterowanie jest zapewnione. 600 zł z wynagrodzenia, jeśli specjaliści, wówczas mieszkanie jest bezpłatne. Transport GRATIS Zapewniamy odzież roboczą. Dokumenty:...

22.05.202422.05.2024
od 10000 zł