Filtruj

Praca Klejenie - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK MONTAŻU WYKŁADZIN (MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA)

MAR-BUD MARIUSZ MUSIATOWICZMAR-BUD MARIUSZ MUSIATOWICZ
Chełm

Zakres obowiązków: przygotowanie podłoża, klejenie, montaż wykładzin Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani...

02.09.202402.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Murarz# Klinkier# Praca za granicą

REGESSREGESS
Chełm

Generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: murarzy. Murarz# Klinkier# Praca za granicą Obowiązki Murowanie fasady klinkier na klej lub zaprawę Murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz Wymagania Doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znaj...

20.08.202420.08.2024

ROBOTNIK BUDOWLANY

nowa oferta
Bielin

Zakres obowiązków: Mieszanie klejów, wożenie taczki z piaskiem, podawanie materiałów budowanych Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

16.09.202416.09.2024