Filtruj

Praca Klejenie - Sochaczew

1-2 z 2 ofert pracy

Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji

nowa oferta
INDUCOMP INDUSTRIAL COMPONENTS SP. Z O.O.INDUCOMP INDUSTRIAL COMPONENTS SP. Z O.O.
Sochaczew

Zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych, takich jak montażowe taśmy dwustronnie klejące, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne.Oferujemy rozbudowaną gamę produktów dla firm z sektora motoryzacyjnego, , budownictwa, AGD, elektroniki i elektrotechniki.Firma Inducomp, w ciągu ostatnich lat, ...

30.04.202430.04.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI/OPERATOR MASZYN

SUCCESSFUL PEOPLE SP. Z O.O. SP. K.SUCCESSFUL PEOPLE SP. Z O.O. SP. K.
Błonie

Zakres obowiązków: ręczny montaż sprzętu medycznego, docinanie, klejenie , pakowanie, możliwa praca na maszynach Montaż obejmuje różny sprzęt medyczny, typu kroplówki, sondy, worki do transfuzji krwi Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - manualne...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0166 s