Filtruj

Praca Klient Manpower - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

nowa oferta
EXPERIS MANPOWER GROUPEXPERIS MANPOWER GROUP
Łódź

Analityk Biznesowo-Systemowy w obszarze finansowo-księgowym Zakres obowiązków: Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym (głównie Departamentem Finansów) Ścisła współpraca z zewnętrznym dostawcą systemu finansowo-księgowego (przygotowywanie specyfikacji technicznych, obsługa zgłoszeń, koor...

30.05.202430.05.2024

Senior Fullstack Developer

nowa oferta
Łódź

Obowiązki: Uczestnictwo w projekcie związanym z migracją i wdrożeniem głównego systemu Klienta Wymiana wiedzy i współpraca na poziomie zespołu oraz organizacji Wprowadzanie poprawek i modyfikacji do istniejącego systemu ERP Rozwój nowych funkcjonalności na bazie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjona...

Młodszy Inżynier rozwoju

MANPOWERGROUPMANPOWERGROUP
Pabianice

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy...

27.05.202427.05.2024