Filtruj

Praca Klinkier - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy murarza

CANDIDATE COMPETENTE GMBHCANDIDATE COMPETENTE GMBH
Nowy Sącz

Jesteśmy niemiecką firmą specjalizującą się w pracy tymczasowej.Nasze biuro mieści się w historycznym mieście Bauhausu - Dessau.Od kilkunastu lat nasza firma z powodzeniem rekrutuje pracowników z całej Europy. Wielu z naszych pracowników to nie tylko obywatele Niemiec, ale także Polski i Ukrainy.Nas...

22.04.202422.04.2024

Praca w Berlinie/Potsdamie od zaraz !

MAREKMAREK
Nowy Sącz

Niemiecka firma zajmująca się renowacją klinkieru poszukuje pracowników Pomocnik stawka od 14€-tutaj wymagamy szczególnie chęci do pracy, doświadczenia, samodyscypliny! Nie tolerujemy spożywania alkoholu podczas pracy oraz zażywania innych używek. Firma pokrywa koszty noclegu, dojazdu na budowę,...

od 65 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

MURARZ

SILKO RECRUITINGSILKO RECRUITING
Nowy Sącz

Opis stanowiska:murowanie fasad klinkierem;Wymagania:-znajomosc wiazan cegiel w murze;-doswiadczenie w murowaniu elewacji klinkierem;-komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego;-rzetelnosc i profesjonalizm w pracy;-mozliwosc wyjazdu do HolandiiOferujemy:-wysokie zarobki od €460-€52...

22.03.202422.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0411 s