Filtruj

Praca Koc - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

SZWACZKA(NR 1349)

nowa oferta
AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O.AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: szycie pościeli, prześcieradeł, koców itp., obsługa maszyn szwalniczych praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 2 wymagane min. 2 lata doświadczenia zawodowego, umiejętnoś...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZWACZKA (NR 1349)

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bydgoszcz

Numer oferty: StPr/24/1349Obowiązki:szycie pościeli, prześcieradeł, koców itp., obsługa maszyn szwalniczychpraca od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:wymagane min. 2 lata doświadczenia za...