Filtruj

Praca Koc - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukujemy osoby do pracy w sklepie zoologicznym

SKLEP ZOOLOGICZNYSKLEP ZOOLOGICZNY
Kraków

Poszukujemy osoby z doświadczeniem do pracy w sklepie zoologicznym ,trzy razy w tygodniu od 12-tej do 18-tej ,czyli 6 godzin dziennie.Wymagane: doświadczenie w handlu,znajomość branży zoologicznej ,(warunek konieczny !!!! )chęć do pracy,zaangażowanie . .Posiadanie psa,czy kota nie jest wystarczający...

14.05.202414.05.2024

Praca | Pizzer / Kucharz | od zaraz | Kocia Kawiarnia | Kraków

KOCIA KAWIARNIA KOCIARNIAKOCIA KAWIARNIA KOCIARNIA
Kraków

W związku z rozwojem włoskiej części restauracyjnej w naszej kawiarni i chęcią powiększenia zespołu, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko PIZZERMANA/KUCHARZA . Co będzie należało do Twoich obowiązków? Odpowiedzialność za cały proces wytwarzania pizzy - od sporządzenia ciasta, poprzez wypie...

26.04.202426.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KASJER-SPRZEDAWCA, HANDLOWIEC

ARTUR KOT F.H.U. ARTURARTUR KOT F.H.U. ARTUR
Staniątki

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej (sklep spożywczy), sprzedaż towarów, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru na półki Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepi...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0264 s