Filtruj

Praca Kolonie - Kolonia

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER

Kowale Pańskie-Kolonia

Zakres obowiązków: strzyżenie , farbowanie i upinanie włosów , modelowanie , pielegnacja , przygotowanie stanowiska pracy , zapisywanie i prowadzenie kalendarza , przestrzeganie zasad BHP, trwała i ondulacja Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca z busem na swojej działalności

MACIEKMACIEK
Chylice-Kolonia

Witam zatrudnię przewożnika że swoim busem praca od poniedziałku do piątku codzienne wyjazd i powrót 150 km dziennie, punkty powtarzalne. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny....

od 12000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Suwnicowy

RANDSTADRANDSTAD
Dąbrowa Górnicza

Szukasz stabilnej pracy od zaraz? Posiadasz doświadczenie jako operator suwnic i szukasz nowych wyzwań? Dołącz do Zespołu naszego klienta, światowego lidera w produkcji tarcz hamulcowych.Aplikuj lub wyślij sms o treści SUW na nr podany w ogłoszeniu, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!Pozna...

19.04.202419.04.2024