Filtruj

Praca Komenda Policji - Zielona Góra

1-3 z 3 ofert pracy

POLICJANT SŁUŻBY PREWENCJI

KOMENDA MIEJSKA POLICJI W ZIELONEJ GÓRZEKOMENDA MIEJSKA POLICJI W ZIELONEJ GÓRZE
Zielona Góra

Zakres obowiązków: - służba patrolowa, - podejmowanie działań przeciwdziałających przestępstwom i wykroczeniom, - podejmowanie działań w celu zatrzymania sprawców przestępstw oraz ujawnienia sprawców wykroczeń. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wykształcenie minimum średnie, obyw...

21.03.202421.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nowa Sól

Numer oferty: StPr/24/0044Obowiązki:Wynikający z zadań policji.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowe, innePozostałe wymagania:Obywatelstwo polskie, korzystanie z pełni praw publicznych, osoba, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne prze...

02.04.202402.04.2024

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W NOWEJ SOLIKOMENDA POWIATOWA POLICJI W NOWEJ SOLI
Nowa Sól

Zakres obowiązków: Wynikający z zadań policji. Wymagania: wykształcenie - inne średnie zawodowe Obywatelstwo polskie, korzystanie z pełni praw publicznych, osoba, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiada kwalifikacje wymagane na...

01.02.202401.02.2024