Filtruj

Praca Kompletacja Zamowien - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

MYSŁOWICE - Kompletacja zamówień 30.00 zł/br. Spożywka

nowa oferta
TWG POLSKA SP. Z O.O.TWG POLSKA SP. Z O.O.
Chełm Śląski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Kompletowanie zamówień za pomocą skanera lub praca z systemem voice peak. • Przyjmowanie dostaw; • Załadunek i rozładunek nośników transportowych; • Gotowość do dwumiesięcznego szkolenia. WYMAGANIA: • Wiek min. 18 lat; • Książeczka sanepidowska lub możliwość jej uzyskania;...

07.06.202407.06.2024

Pracownik kompletacji zamówień

EWL.S.A.EWL.S.A.
Chełm

Stanowisko: Pracownik kompletacji towaruMiejsce pracy: KrasnystawStawka: 29,20 zł brutto/godz. + premie Umowa: Umowa zleceniaGrafik: I zmiana 6-14II zmiana 14-22III zmiana 22-06. Organizujemy pracę w 4-brygadowym systemieObowiązki: Do głównych obowiązków zatrudnionego należeć będzie -kompletacja tow...

06.06.202406.06.2024

Operator ładowarki kołowej/sprzedawca w zakładzie produkcyjnym

PERSONTURA GMBH & CO. KGPERSONTURA GMBH & CO. KG
Chełm

Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Operator ładowarki kołowej/sprzedawca w zakładzie produkcyjnym Obowiązki -Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych za pomocą wózka widłowego lub ładowarki teleskopowej/kołowej - Kompletacja zamówień ...