Filtruj

Praca Kompletowanie - Kosy

1-3 z 3 ofert pracy

KOMPLETOWANIE I PRZYGOTOWANIE TOWARÓW DO WYSYKI

Kosów Lacki

Zakres obowiązków: kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki Zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - dokładność, cierpliwość, zdyscyplinowanie umiejętność - dyspozycyjność umiejętność - sumienność, dokładn...

05.06.202405.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kosów Lacki

Zakres obowiązków: kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki Zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - dyspozycyjność umiejętność - sumienność, dokładność umiejętność - dokładność, cierpliwość, zdyscyplinowa...

29.05.202429.05.2024

Lidzbark Warmiński pracownik restauracji od 25,25 zł/h brutto

MCDONALDS POLSKA SP. Z O.O.MCDONALDS POLSKA SP. Z O.O.
Lidzbark Warmiński

Dołącz do zespołu nowo otwieranej restauracji McDonald's w Lidzbarku Warmińskim! PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's ! Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dlaczego warto? McDonald's to jedna z najczęściej od...

20.05.202420.05.2024