Filtruj

Praca Kompletowanie - Wieluń

1-3 z 3 ofert pracy

KSIĘGOWY

Wieluń

Zakres obowiązków: Przygotowywanie umów o pracę. Zgłaszanie pracowników do ZUS. Kompletowanie teczek akt osobowych. Sporządzanie list płac. Sporządzanie deklaracji ZUS. Obliczanie podatku PIT i VAT. Prowadzenie księgi ryczałtowej. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Prowadzenie rejestrów VAT....

06.06.202406.06.2024

McDonald’s w Wieluniu – Pracownik restauracji

MCDONALDS POLSKA SP. Z O.O.MCDONALDS POLSKA SP. Z O.O.
Wieluń

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonalds ! Dlaczego warto? McDonalds to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, szerokie możliwości rozwoju, pewność zatrudnienia i niezwykła atmosfera. Aplikuj do McDonalds i przyrząd...

22.05.202422.05.2024
od 2121 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier Blyss Polska Praszka

MAGDALENA KULESZAMAGDALENA KULESZA
Praszka

Firma Blyss Polska Sp. z o. o . zajmuje się produkcją oraz sprzedażą przyczep i zabudów samochodowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz prężnie rozwijamy się w branży transportowej. Naszej załodze gwarantujemy stabilną, choć pełną wyzwań pracę. Stawiamy na rozwój pracownika zdając sobie spra...

29.05.202429.05.2024