Filtruj

Praca Komputery It - Inowrocław

1-2 z 2 ofert pracy

IT Support Specialist

nowa oferta
INTER METAL SP. Z O.O.INTER METAL SP. Z O.O.
Inowrocław

Wymagane, CiscoSystem operacyjny, Windows, LinuxO projekcie, Jeśli masz doświadczenie w pracy jako pierwsza linia wsparcia IT?, Jeśli znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację?, , To oferta dla CiebieTwój zakres obowiązków, nadzór i zapewnienie funkcjonowania urządzeń kompu...

16.06.202416.06.2024

Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy - Gniewkowo

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Gniewkowo

Opis stanowiska : Obsługa ruchu kołowego Prowadzenie ewidencji kontroli pojazdów Wymagania: Obsługa komputera Niekaralność Oferujemy: Zmiany 12h Stawka 27,70/h brutto Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy Realizując obowiązki informacyjne dotyczące ochrony danych osobowych, wynikaj...

11.06.202411.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0242 s