Filtruj

Praca Konfekcjoner - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji - konfekcjoner opakowań - rozwożenie

MULTIFLEXMULTIFLEX
Kraków

Firma Multiflex w związku z intensywnym rozwojem Spółki poszukuje osobę na stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCJI - Konfekcjoner opakowańMiejsce pracy: KrakówZakres obowiązków• Praca na linii produkcyjnej przy konfekcjonowaniu opakowańOferujemy:• Atrakcyjne zarobki• Premie i dodatki• Stabilne zatrudnienie w...

28.05.202428.05.2024

KONFEKCJONER

CITONET-KRAKÓW SP. Z O.O.CITONET-KRAKÓW SP. Z O.O.
Kraków

Zakres obowiązków: Kompletowanie asortymentu medycznego w oparciu o określone standardy jak również przygotowanie pakietów do procesu sterylizacji i wysyłki. godz. pracy: 5-21 Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię Konfekcjonera/ kierowcę kat. B

ARVEX GROBELNY SP. Z O.O.ARVEX GROBELNY SP. Z O.O.
Kraków

Zatrudnię na stanowisko Konfekcjoner/kierowca z kat. BDo obowiązków będzie należało: konfekcjonowanie (pakowanie) elementów do opakowań oraz zaopatrzenie firmy w niezbędne materiały i produkty.Mile widziane osoby niepełnosprawne....

18.03.202418.03.2024