Filtruj

Praca Konfekcjonowanie - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyn sztancujących

PIOTRPIOTR
Bydgoszcz

Firma BETA-POINT poszukuje do pracy Operator maszyn sztancujących Opis stanowiska: sztancowanie i konfekcjonowanie etykiet przygotowanie gotowych wyrobów do wysyłki Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe odpowiedzialność, sumienność i dokładność w pracy ogólna wiedza techniczna Oferujemy...

24.04.202424.04.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik Magazyniera

REFLOACTIVEREFLOACTIVE
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: - konfekcjonowanie towaru (pakowanie w woreczki, zakładanie mocowań itp.) - kompletowanie towarów wg zamówienia oraz przygotowanie wysyłek - prawidłowe rozlokowanie i oznakowanie towaru na magazynie - dbanie o stan towaru, minimalizacja uszkodzeń - przyjmowanie dostaw Oczeki...

12.04.202412.04.2024

Operator / Operatorka przewijarki

GRAFPOL B.M.MESZKESGRAFPOL B.M.MESZKES
Bydgoszcz

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator / Operatorka przewijarki Miejsce pracy: Bydgoszcz Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Konfekcjonowanie i przewijanie etykiet samoprzylepnych Gotowość do pracy w trybie III-zmianowym od poniedziałku do piątku Pracę w firmie o uznanej pozycji ...

10.04.202410.04.2024