Filtruj

Praca Konkursy - Mława

1-3 z 3 ofert pracy

Bankier Klienta Indywidualnego

nowa oferta
ALIOR BANKALIOR BANK
Mława

Jakie będą Twoje zadania: budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami, sprzedaż produktów i usług bankowych, aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów, kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku. Aplikuj na stanowisko jeśli: posiadasz ...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Bankier Klienta (obsługa klienta indywidualnego - sprzedaż produktów depozytowych i kredytowych)​

nowa oferta
Mława

Aplikuj na stanowisko jeśli: posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego w tym w sprzedaży produktów depozytowych i kredytowych lub inwestycyjnych czy hipotecznych, umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami, jesteś nastawiony na realizację celów, posiadasz wykształcen...

12.06.202412.06.2024

Agent Ubezpieczeniowy

ERGO HESTIAERGO HESTIA
Mława

Zostań partnerem biznesowym ERGO Hestii – Twój sukces zaczyna się tutaj!ERGO Hestia od ponad 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewniamy ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsi...

10.06.202410.06.2024