Filtruj

Praca Konrad - Konradowa

1-3 z 3 ofert pracy

USTAWIACZ WTRYSKAREK

WEGA POLSKA SP. Z O.O.WEGA POLSKA SP. Z O.O.
Konradowa

Zakres obowiązków: Nadzorowanie, ustawianie i monitorowanie pracy wtryskarek. Obsługa urządzeń peryferyjnych. Reagowanie na nieprawidłowości w procesie produkcyjnym oraz optymalizacja parametrów produkcyjnych. Montaż, demontaż oraz przezbrajanie form wtryskowych, konserwacja form wtryskowych, maszyn...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Konradowa

Numer oferty: StPr/24/0775Obowiązki:Nadzorowanie, ustawianie i monitorowanie pracy wtryskarek. Obsługa urządzeń peryferyjnych.Reagowanie na nieprawidłowości w procesie produkcyjnym oraz optymalizacja parametrów produkcyjnych. Montaż, demontaż oraz przezbrajanie form wtryskowych, konserwacja form wtr...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SPAWACZ

JANUS EUROPE SP. Z O.O.JANUS EUROPE SP. Z O.O.
Konradów

Zakres obowiązków: Składanie i spawanie elementów w szablonach produkcja metalowych stojaków do okien. Praca na ogrzewanej hali produkcyjnej. Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Spawacz staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 3 Wymagane min. rok doświadczenie w spawaniu, umiejętność spawa...

21.05.202421.05.2024