Filtruj

Praca Konserwacja Urzadzen Elektrycznych - Bondyrz

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk-Mechanik

AGNIESZKA.RUGALAAGNIESZKA.RUGALA
Bondyrz

Poszukiwany pracownik na stanowisko elektryk-mechanik. Zakres obowiązków: wykonywanie prac w zakresie konserwacji, montażu i napraw instalacji elektrycznych oraz współpracujących z nią urządzeń, naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych, współpraca z serwisami zewnętrznymi Nasze wyma...

03.09.202403.09.2024
od 5400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK-MECHANIK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bondyrz

Numer oferty: StPr/24/1990Obowiązki:Wykonywanie prac w zakresie konserwacji, montażu i napraw instalacji elektrycznych, oraz współpraca z linią urządzeń. Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych. Współpraca z serwisami zewnętrznymi.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnieni...

14.08.202414.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

KLENIEWSKI TARTAK SP. Z O.O.KLENIEWSKI TARTAK SP. Z O.O.
Bondyrz

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac w zakresie konserwacji, montażu i napraw instalacji elektrycznych, oraz współpraca z linią urządzeń. Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych. Współpraca z serwisami zewnętrznymi. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Eksploata...