Filtruj

Praca Konserwacja Zieleni - Ciechocinek

1-2 z 2 ofert pracy

POMOC OGRODNIKA

KOMUNALNE PRZEDSIĘBIORSTWO UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ EKOCIECH SP. Z O.O.KOMUNALNE PRZEDSIĘBIORSTWO UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ EKOCIECH SP. Z O.O.
Ciechocinek

Zakres obowiązków: Praca związana z konserwacją terenów zielonych ,koszeniem trawników ,zbieraniem liści ,utrzymaniem zimowym chodników ,opróżnianie koszy ulicznych,załadunek odpadów komunalnych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - zasadnicze branżowe uprawnienie - Prawo...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK GOSPODARCZY-OFERTA PRACY W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH DLA OSOBY BEZROBOTNEJ ZAREJESTROWANEJ W PUP (NR 1086)

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W PARCHANIUDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W PARCHANIU
Parchanie

Zakres obowiązków: drobnr prace remontowe, konserwacja terenów zielonych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mobilność...

15.05.202415.05.2024