Filtruj

Praca Konserwator Budynku - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

pracownik ogólnobudowlany

nowa oferta
DAMIAN STASIAK SIB SERWIS INSTALACYJNO - BUDOWLANYDAMIAN STASIAK SIB SERWIS INSTALACYJNO - BUDOWLANY
Kraków

Opis oferty pracyFirma SIB Kraków sp. jawna działająca na rynku od ponad 20 lat zajmująca się , Serwisem Instalacyjno – budowlanym , szuka pracownika na stanowisko Pracownik Ogólnobudowlany - Konserwator przy budynkach Spółdzielni Mieszkaniowej .Miejsce pracy :* Praca na terenie KrakowaZakres obowią...

11.06.202411.06.2024

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH/ KONSERWATOR W BUDYNKACH MIESZKALNYCH

SERWIS INSTALACYJNO - BUDOWLANY J. ŁATAK I WSPÓLNICY - SP. J.SERWIS INSTALACYJNO - BUDOWLANY J. ŁATAK I WSPÓLNICY - SP. J.
Kraków

Zakres obowiązków: Prace konserwacyjno-naprawcze w budynkach mieszkalnych w zakresie instalacji elektrycznych. Wymagania: wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe zawód - Elektromonter instalacji elektrycznych umiejętność - Uprawnienia SEP do 1 kV staż pracy ogółem - lata: 3...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ

nowa oferta
G.P.INWESTIM SP. Z O.O.G.P.INWESTIM SP. Z O.O.
Niepołomice

Zakres obowiązków: Prace konserwacyjne. Praca na terenie Niepołomic. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Uprawnienia SEP do 1 kV umiejętność - umiejętność posługiwania si...

12.06.202412.06.2024