Filtruj

Praca Konserwator Instalacji - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik / Pracownica ds. technicznych

nowa oferta
LEROY MERLIN POLSKA SP. Z O.O.LEROY MERLIN POLSKA SP. Z O.O.
Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Utrzymanie stanu technicznego budynku i otoczenia zgodnie z przepisami prawa oraz standardami bezpieczeństwa firmy; Kontrolowanie stanu technicznego obiektu i wszystkich instalacji; Reagowanie na bieżąco na zaistniałe usterki i nieprawidłowości; Sprawność sprzętu technicznego oraz...

23.05.202423.05.2024

KONSERWATOR( OS.NIEPEŁNOSPRAWNE)

nowa oferta
LASER SP. Z O.O. SP. K.LASER SP. Z O.O. SP. K.
Łódź

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe uprawnienie - Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV umiejętność - Złota rączka...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Utrzymanie stanu technicznego budynku i otoczenia zgodnie z przepisami prawa oraz standardami bezpieczeństwa firmy; Kontrolowanie stanu technicznego obiektu i wszystkich instalacji; Reagowanie na bieżąco na zaistniałe usterki i nieprawidłowości; Sprawność sprzętu technicznego ora...

21.05.202421.05.2024