Filtruj

Praca Konserwator Maszyn I Urzadzen - Brzeźnica

1-3 z 3 ofert pracy

KONSERWATOR MASZYN I URZĄDZEŃ WODNO -KANALIZACYJNYCH

Brzeźnica

Zakres obowiązków: KONSERWOWANIE MASZYN I URZĄDZEŃ ORAZ SIECI WODNO-KANALIZACYJNEJ NA TERENIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

04.09.202404.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK - KONSERWATOR URZĄDZEŃ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Cmolas

Numer oferty: StPr/24/0598Obowiązki:Utrzymywanie w ruchu urządzeń mechanicznych i instalacji, usuwanie awarii i konserwacja urządzeń.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowe, techniczneZawód:Mechanik-monter maszyn i urządzeń* (wymagany staż - lata: 2)Pozostałe wymagania:Mile widz...

10.09.202410.09.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W LIKWIDACJIPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W LIKWIDACJI
Cmolas

Zakres obowiązków: Utrzymywanie w ruchu urządzeń mechanicznych i instalacji, usuwanie awarii i konserwacja urządzeń. Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe zawód - Mechanik-monter maszyn i urządzeń* staż pracy ogółem - lata: 2 Mile widziane uprawnienia SEP gr.I, spawalnicze...