Filtruj

Praca Konserwator Maszyn - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Konserwator obiektu Bydgoszcz Fordon

BIUROBIURO
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Kontrola stanu technicznego obiektu Utrzymanie we właściwym stanie urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych Ustalanie przyczyn awarii oraz pojawiających się problemów technicznych Przeprowadzanie bieżących napraw sprzętu,...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik, elektromechanik, technik serwisu

MACIEJMACIEJ
Bydgoszcz

Jeżeli chcesz znaleźć pracę, która będzie czymś więcej niż przykrym obowiązkiem to trafiłeś pod dobry adres! W PODNOSNIKI.pl dostarczamy bezpieczne rozwiązania do pracy na wysokości kierując się filozofią #wyższypoziom. #wyższypoziom jest dla Nas czymś więcej niż sloganem czy hasłem reklamowym, to ...

20.05.202420.05.2024

Konserwator maszyny do produkcji betonu

EL-KAJOEL-KAJO
Bydgoszcz

El-Kajo Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko konserwatora maszyny do produkcji betonu. Praca w Bydgoszczy na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego. Wymagania: - zaangażowanie w wykonywaną pracę - samodzielność w działaniu Oferujemy: - pracę w stabilnej firmie - umowę o pracę - wypł...

06.03.202406.03.2024